Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Narodzenia Pańskiego, 25 grudnia 2022 roku

Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Narodzenia Pańskiego, 25 grudnia 2022 roku

Drodzy Parafianie i Goście!

 W związku z tym, że liturgiczny obchód Święta Świętej Rodziny wypada w tym roku w piątek 30 grudnia, jutro, 26 grudnia w święto św. Szczepana, na mszach świętych (po Ewangelii) odbędzie się obrzęd odnowienia przyrzeczeń małżeńskich oraz błogosławieństwo małżonków i rodzin. Msze św. tego dnia będą odprawiane o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.30.

 We wtorek święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty.

W środę święto Świętych Młodzianków, męczenników.

W piątek święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

 

W sobotę 31 grudnia o godz. 18.30 msza św. w intencji powołanych do małżeństwa. Z tyłu kościoła jest pudełko z podpisem „Tak na Serio” na intencje włączone do wieczornej mszy – dziękczynnej za łaski otrzymane w tym roku w rodzinach i małżeństwach naszej parafii. O godz. 18.00 nabożeństwo dziękczynne za miniony 2022 rok.

 

Od 2 do 31 stycznia 2023 roku odbędą się wizyty duszpasterskie. Kolęda w domach naszych parafian odbędzie się po wcześniejszym zgłoszeniu w zakrystii, kancelarii, telefonicznie lub mailowo. Jeśli ktoś ma możliwość, prosimy o poinformowanie o kolędzie sąsiadów lub zamieszczenie informacji na internetowych forach lub grupach sąsiedzkich. W zakrystii są plakaty informujące o kolędzie. Uzyskaliśmy zgodę od Administracji Politechniki i Osiedla Marina. Prosimy o pomoc w zawieszeniu informacji na drzwiach wejściowych do bloków.

 

Zapraszam na koncerty kolędowe, które odbędą się w naszym kościele. 7 stycznia (w sobotę) o godz. 19.00 góralską kolędę zaśpiewa dla nas kapela AleGroo. Koncert został sfinansowany przez Urząd Dzielnicy Mokotów. 15 stycznia (w niedzielę) o godz. 17.00 koncert naszych zespołów: Chóru z chmur i Dwudziestek. Serdecznie zapraszam do licznego udziału w koncertach i do wspólnego kolędowania.

 

Do 1 stycznia 2023 roku kancelaria parafialna będzie nieczynna.

 

 

Drodzy Parafianie

 

Dajcie na nowo zaskoczyć się Tajemnicą Bożego Narodzenia. Niech zachwyci Was Boża miłość. Niech pokój betlejemskiej nocy daje nadzieję i wiarę. Dziękujemy, że jesteście.

Błogosławionych Świąt!

 

Wasi duszpasterze – Salwatorianie