Ogłoszenia parafialne – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 13 sierpnia 2023 roku

Ogłoszenia parafialne – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 13 sierpnia 2023 roku

W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego kapłana i męczennika; we wtorek uroczystość Wniebowzięcia NMP; w czwartek wspomnienie św. Jacka kapłana.

We wtorek w uroczystość Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 13.00, 18.30 i 20.00. Tego dnia poświęcimy zioła i kwiaty.

Można jeszcze zapisać na pielgrzymkę do Trzebnicy, Bagna i Wrocławia. Wyjazd 15 września w godzinach wieczornych, powrót w niedzielę 17 września. Koszt wyjazdu obejmujący przejazd, noclegi, posiłki, ubezpieczanie i zwiedzanie wynosi 600,00 zł.

W październiku zorganizowany będzie wyjazdowy dzień skupienia dla grupy Peregrini i Róż Różańcowych. Tym razem będzie to wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skrżysku-Kamiennej. Zaproszeni są również wszyscy, którzy chcieliby taki dzień skupienia przeżyć. Koszt wyjazdu 200 zł.  Wpłat można dokonywać w dwóch ratach po 100 zł. Zapisy w zakrystii.

W związku z tragiczną powodzią na Słowenii, od dziś do soboty skarbona z tyłu kościoła przeznaczona będzie na rzecz poszkodowanych w wyniku tej powodzi.

 

Dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary. Życzymy błogosławionej niedzieli.