Ogłoszenia parafialne – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 7 sierpnia 2022 roku

Ogłoszenia parafialne – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 7 sierpnia 2022 roku

Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej i zakonnej ks. Krystiana Kolbę SDS, który od 1 lipca pełni funkcję przełożonego naszej zakonnej wspólnoty. Życzymy mu Bożego błogosławieństwa w pracy duszpasterskiej i dobrego samopoczucia w naszej wspólnocie. Otoczmy go naszą serdecznością i modlitwą.

 W kalendarzu liturgicznym obchodzimy: wspomnienie św. Dominika – kapłana; we wtorek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein) – dziewicy i męczennicy; w środę święto św. Wawrzyńca – diakona i męczennika, w czwartek wspomnienie św. Klary – dziewicy.

Członków Bractwa Szkaplerznego zapraszamy na mszę św. w ich intencji w niedzielę 14 sierpnia o godz. 10.00.

W piątek wyruszyła na Jasną Górę Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna, a z nią nasza salwatoriańska grupa – Zielona – pod przewodnictwem ks. Piotra. Prosimy o modlitwę w intencji pielgrzymów.

Przypominamy, że w okresie wakacji msze św. są odprawiane w dni powszednie o godz. 7.00 i 18.30. W niedzielę w okresie wakacji nie ma mszy św. o godz. 11.30 i o godz. 20.00. Kancelaria parafialna czynna jest w środy od godz. 17.00. do 18.00 oraz w soboty od godz. 9.00 do 10.00.

Nasza wspólnota parafialna włączyła się do akcji „Pomagam Ukrainie”. Wszystkich chętnych do pomocy prosimy o składanie ofiar do skarbonki w tyle kościoła. W lipcu przekazaliśmy 2185,00 zł.

Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę i składane ofiary. Życzymy Wam dobrej niedzieli i owocnego tygodnia.