Ogłoszenia parafialne – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 10 września 2023 roku

Ogłoszenia parafialne – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 10 września 2023 roku

W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy: w środę wspomnienie św. Jana Chryzostoma – biskupa i doktora Kościoła; w czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego; w piątek wspomnienie NMP Bolesnej; w sobotę wspomnienie świętych męczenników Korneliusza – papieża i Cypriana – biskupa.

Dzisiaj o godz. 16.00 zostanie wyemitowany film „Ulmowie. Błogosławiona Rodzina”. Zapraszamy do salki Droga do Emaus.

W sierpniu br. w wydawnictwie Serafin ukazała się książka pt. „Fatima – Niespełnione prośby Matki Bożej”, poświęcona najważniejszym od czasów apostolskich objawieniom w Fatimie. Autorką książki jest nasza parafianka prof. Maria Wacholc. Książkę można zamówić za naszym pośrednictwem. Informacje i egzemplarz okazowy – w zakrystii.

 W październiku zorganizowany będzie wyjazdowy dzień skupienia dla grupy Peregrini i Róż Różańcowych. Tym razem będzie to wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej
w Skarżysku-Kamiennej. Zaproszeni są również wszyscy, którzy chcieliby taki dzień skupienia przeżyć. Koszt wyjazdu 200 zł.  Wpłat można dokonywać w dwóch ratach po 100 zł. Zapisy
w zakrystii.

Spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych odbędzie się 21 września o godz. 19.30. Spotkanie dla rozpoczynających formację do bierzmowania odbędzie się 28 września o godz. 19.00, a dla kontynuujących formację 28 września o godz. 20.00. Spotkania odbędą się w salce Kana Galilejska.

 

Spotkania wspólnot w tym tygodniu.

W środę ministranci o godz. 19.00, lektorzy o godz. 19.15; w piątek próba chóru o godz. 19.30.

 

Intencje mszalne na 2024 rok przyjmujemy w kancelarii parafialnej.

 

Dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary. Życzymy błogosławionej niedzieli.