Ogłoszenia

Ogłoszenia

Kalendarz liturgiczny:

 

Wtorek – św. Jana Marii Vianneya, kapł.

Czwartek – święto Przemienienia Pańskiego

Sobota – św. Dominika, kapł.

 

 

Informacje duszpasterskie:

 

W tym tygodniu przypada I Czwartek i I Piątek miesiąca. W czwartek o godz. 7.00. odprawimy Mszę św. w intencji powołań kapłańskich.

W następną niedzielę o godz. 10.00. odprawimy Mszę św. w intencji Członków Bractwa Szkaplerznego.

W najbliższy wtorek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.30. którą odprawimy w intencji ks. prof. Czesława Cekiery z okazji Jego 90 rocznicy Urodzin. Modlitewnej pamięci polecamy także ks. prof. Helmuta Jurosa, który w tym dniu obchodzi 87 rocz. Urodzin. W Jego intencji odprawimy Mszę św. o godz. 7.00.

Pragniemy podzielić się miłą wiadomością, która w dniu wczorajszym dotarła do Salwatorianów. Papież Franciszek mianował biskupem w Australii naszego współbrata ks. Karola Kulczyckiego, który obecnie pełni funkcję wiceprowincjała w Polskiej Prowincji.

Przez okres wakacji Msze św. są  odprawiane w dni powszednie o godz. 7.00. i 18.30. W niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 11.30. i o godz. 20.00.  Kancelaria parafialna jest czynna w środy od godz. 17.00. do 18.00., oraz w soboty od godz. 9.00. do 10.00.

Pragniemy przypomnieć, że w naszym kościele istnieje obowiązek zakładania maseczki – ewentualnie przyłbicy –  dla wszystkich wiernych uczestniczących                  w liturgii. W związku ze wzrostem liczby zachorowań prosimy wszystkich  o dostosowanie się do wymogów.

Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy bezpiecznych i zdrowych urlopów.