Ósmy dzień pielgrzymowania

Ósmy dzień pielgrzymowania

W naszej grupie wędrują siostry Betanki i dziś podczas drogi pielgrzymi naszej grupy mieli okazję posłuchać o zgromadzeniu SIÓSTR Rodziny Betańskiej. Siostry Emmanuela i Eleonora bardzo ciekawie opowiedziały o swoim zgromadzeniu. Zaraz potem s. Leonka wygłosiła do nas konferencję, a na końcu mogliśmy usłyszeć świadectwo s. Vianneyea. W czasie jednego z etapów nasz kochany ksiądz Ambroży wygłosił konferencję na temat istoty małżeństwa – w skrócie mówiąc wszystko o małzeństwie od A do Z – jakie są przeszkody, jakie mogą pojawić się problemy przed zawarciem związku małżeńskiego i tym podobne;). Pątnicy zasypali księdza Ambrożego wieloma pytaniami, bo któż z nas nie pragnie wiedzieć wszystkiego „od kuchni” jak się za to małżeństwo zabrać;)

Na szczęście deszczyk nas dzisiaj nie złapał, wieje bardzo przyjemny wiaterek i wszystkim bardzo miło się wędrowało, pomimo bólu nóżek, uciskających bąbelków i innych fizycznych przypadłości;)

Przed nami apel na którym ks. Maciej udzieli błogosławieństwa prymicyjnego. I znowu jakże długa noc bo wstajemy dopiero o 5.05;)a  Częstochowa coraz bliżej, już jutro ostatni nocleg w Jaskrowie:)

{morfeo 10}