Przed Tobą NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA. Zobacz!

Przed Tobą NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA. Zobacz!

NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA

NJŻ

Od pierwszej Niedzieli Adwentu roku liturgicznego A (27 listopada 2016 r.) zapraszamy do korzystania z cyklu 54 odcinków filmów przygotowanych wspólnie przez Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów w Krakowie i Studio Katolik.

12-minutowe filmy umieszczone na 4 płytach DVD wprowadzają do czytania, zrozumienia i rozważania Ewangelii poszczególnych niedzieli roku liturgicznego A. Wprowadzenia oparte są na wielowiekowej praktyce lectio divina. Prosty i zrozumiały przekaz treści Ewangelii z niedzieli, będzie służył pomocą w osobistej i rodzinnej modlitwie Słowem, w katechezie, w rekolekcjach, w spotkaniach grup biblijnych i modlitewnych.

Ale to nie wszystko!
„Ewangelia przy sercu” – jest książeczką-notatnikiem z tekstami Ewangelii na każdą niedzielę oraz miejscem do zanotowania „słowa” lub myśli, która najbardziej zapadła w pamięci.
Ta pomoc jest w komplecie z płytami, ale można też zamawiać ją osobno w dowolnej ilości.

Jeszcze nie koniec!
„Strategiczny kwadrans w weekend” jest trzecim elementem zestawu. Jest to wydana w kieszonkowej formie pomoc w uczeniu się codziennego spotkania z Bogiem w Jego słowie. Więcej można przeczytać tutaj
Ta pomoc jest w komplecie z płytami, ale można też zamawiać ją osobno w dowolnej ilości.

 Zainwestuj w NOWĄ JAKOŚĆ ŻYCIA! WARTO! ZACZNIJ ŻYĆ NA PEŁNEJ PETARDZIE!

SZCZEGÓŁY NA STRONIE: http://nowajakosczycia.pl

Zobacz zwiastun:

Ks. dr Krzysztof Wons SDS o NOWEJ JAKOŚCI ŻYCIA: