Świeccy Salwatorianie na olimpijskiej

Świeccy Salwatorianie na olimpijskiej

Początkiem wszytskiego była wspólna Eucharystia, na której homilię wygłosił ks. Michał wprowadzając nas w okres Ądwentu. Odwoływał się on do naszych podstawowych ludzkich pytań o to jak żyć, do naszych dylematów, codziennych wyborów. Odpowiedzią na nie jest przychodzący do nas w ludzkim ciele – Bóg. Słowo Ojca, które zaprasza nas do czuwania i konfrontowania naszego życia z Prawdą, którą jest On sam.
Po Eucharystii zeszliśmy do salek pod kościołem, aby się zapoznać. I dowiedzieć kim są Świeccy Salwatorianie. Przedstawiciele ze Wspólnoty w Piastowie opowiedzieli o działalności i pracy swojej grupy dzieląc się własnymi doświadczeniami. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze i chcielibyśmy, aby zaowocowało przyszłą współpracą.
Postanowiliśmy więc spotkać się ponownie, tym razem w Piastowie przy okazji kolędowania i dzielenia się opłatkiem. Wszytskich chętnych i zainteresowanym salwatoriańskim życiem w świeckim stanie zapraszamy do Piastowa na dzień 8 stycznia na Eucharystię o godz. 10.00 (parafia św. Michała Archanioła), a po niej na spotkanie opłatkowe.

Wspólnota Świeckich Salwatorianów z Piastowa