Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – 1 I 2012 r.

Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – 1 I 2012 r.

Kalendarz liturgiczny:

  • Poniedziałek – św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, bp i dK
  • Piątek – Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. odprawione będą według porządku niedzielnego. Nie będzie Mszy św. o godz. 20.00. Podczas każdej Mszy św. będzie poświęcenie wody, kadzidła i kredy. Taca przeznaczona jest na misje.

 

 

Informacje duszpasterskie:

  • W dniu jutrzejszym rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie zwane kolędą. Plan kolędy obecnego tygodnia przedstawia się następująco:

poniedziałek-ul. Malawskiego 1, 3; Karwińska

wtorek-ul. Etiudy Rew. 44, 46; Płatowcowa

środa-ul. Etiudy Rew. 5/7, 9; Sibeliusa

czwartek-ul. Etiudy Rew. 11/13, 15/17; Fitelberga

piątek- osiedle Marina: ul. Rajska, Przejazd (od godz. 15.00.)

sobota- osiedle Marina (pozostałe ulice osiedla) (od godz. 15.00.)

Kolędę rozpoczynamy od godz. 17.00. W najbliższy piątek – Trzech Króli- i w     sobotę od godz. 15.00.

W czasie kolędy kancelaria parafialna nie będzie czynna w godzinach popołudniowych. Sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać w sobotę, a sprawy pilne w godzinach przedpołudniowych.

Mieszkańców osiedla Marina, a także mieszkańców bloku przy ul. Woronicza 33, którzy będą chcieli po raz pierwszy przyjąć księdza, prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.

  • W sobotę o godz. 8.00. Msza św. w intencji Róż Różańcowych, oraz ich rodzin. Po Mszy św. spotkanie opłatkowe w salce katechetycznej. Zapraszamy Członków Róż Różańcowych, Bractwa Szkaplerznego, Parafialnego Caritas, Rady Parafialnej.
  • W następną niedzielę przypada święto Chrztu Pańskiego. Msza św. o godz. 10.00. zostanie odprawiona w intencji Członków Bractwa Szkaplerznego. Po Mszy św. dla dzieci o godz. 11.30. zapraszamy do salki na rodzinne kolędowanie.