ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE – 24 IV 2011 r

ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE – 24 IV 2011 r

Orędzie potrzebne światu: jednym, jako radosna nadzieja wiary, innym – pouczenie  i przestroga, że nie mają szans w walce z Bogiem. Ludzkie pieczęcie i straże dawnych czasów, jak też dzisiejsze technologie, dla Boga „ to nicość i pustka”.
Życzymy Wam Wszystkim  łaski, światła i mocy, jakimi napełnia Święta Noc Zmartwychwstania. Niech to światło Chrystusa Zmartwychwstałego rozjaśnia mroki i ukazuje drogę radości i prawdy pod przewodem Tego, Który zwyciężył , zwycięża  
i będzie jedynym Zwycięzcą, jako „Baranek zabity”, a zasiadający na tronie i odbierający błogosławieństwo cześć i chwałę na wieki wieków.
grob_w_naszym_koscieleDo składanych życzeń pragniemy dołączyć nasze podziękowanie, zwłaszcza tym wszystkim, którzy ofiarując swój czas, swoją pracę i umiejętności ubogacili nasze przeżywanie Liturgii Paschalnej. Szczególne podziękowania składamy Liturgicznej Służbie Ołtarza, ofiarodawcom na kwiaty do Bożego Grobu, młodzieży – która przygotowała  ciemnicę  i  grób,  oraz Wam Wszystkim Drodzy Parafianie za wszelką życzliwość, pamięć i życzenia. Wszystkim za wszystko składamy serdeczne „Bóg Zapłać”.
1.Jutro – Poniedziałek Wielkanocny – porządek Mszy św. jak w niedzielę, z wyjątkiem Mszy św. o godz. 20.00., której nie będzie . Po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek  na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
2.W następną niedzielę – w dzień beatyfikacji naszego Rodaka Jana Pawła II – ze względu na transmisję uroczystości z Rzymu  nie będzie Mszy św. o godz. 10.00. Prosimy zaplanować uczestnictwo we Mszy św. o innej godzinie. ks. proboszcz, Edward Seremet SDS